Відбувся Відкритий чемпіонат громади з настільного тенісу

15:43 04.04.2023Ботнар Ірина

Відкритий чемпіонат Южненської громади з настільного тенісу – у новому форматі. 1 квітня у спортивній залі школи №2 за нагороди боролися чоловіки. 18-ро учасників розподілилися на дві категорії. 6-ро з них змагалися у ветеранській, всі інші – в елітній.

Попередні роки чемпіонат Южного проводили протягом двох днів і до трьох перемог за партіями. Цього разу – у скороченій формі (один ігровий день і до двох перемог за партіями в матчі). Це зумовлено меншою кількістю учасників та новим майданчиком для проведення. Ветеранська категорія – це чоловіки віком 60+. Вони зіграли за коловою системою. І в підсумку ІІІ місце посів Микола Михалко, на ІІ – Микола Стецюк, а переможцем став Євген Андреєв.
Учасники основної сітки чемпіонату або елітної категорії, як її називають гравці, змагалися за швейцарською системою. Попри скорочений формат, награтися встигли всі. Тривали змагання понад 4 години. В підсумку елітної категорії ІІІ місце взяв Дмитро Федоренко, на ІІ – Сергій Гімішлі, а переможцем став Володимир Печерний.