Нові правила бронювання кадрів та мобілізація: спільна нарада управлінців та керівників підприємств

15:11 10.02.2023

З 27 січня в Україні в дію вступили нові норми бронювання від мобілізації кадрів на підприємствах. Для керівників організацій та місцевих органів самоврядування в Южному 8 лютого провели роз’яснення нововведень.

В рамках засідання заступник голови Одеської районної військової адміністрації Олексій Мацулевич розповів про перебіг та стан мобілізаційних процесів в районі. Посадовець звернув увагу на суспільний резонанс навколо процедури вручення повісток на вулицях. «В нас відбувається мобілізація великими темпами. Ви всі бачите ці кадри «запрошень» населення чоловічої статі до центрів комплектування. Це все викликано тим, що в нас відсутня дієва взаємодія між центрами комплектування, органами місцевого самоврядування, а також великими підприємствами» - зауважив Олексій Мацулевич.

Під час зустрічі представник Южненського Центру комплектування та соціального забезпечення також виступив з зауваженнями та рекомендаціями до керівників підприємств. Спеціалістів з кадрової та мобілізаційної роботи закликали актуалізувати дані працівників мобілізаційного віку. Окрім питань мобілізації присутні обговорили економічні та фінансові показники Южненської громади за 2022 рік. Відповідні доповіді зробили начальники профільних управлінь.