Фронтмен гурту «Тінь Сонця» Сергій ВАСИЛЮК виступив в Южному

17:46 13.01.2023Ботнар Ірина

Фронтмен гурту «Тінь Сонця» виступив в Южному. 11 січня Сергій ВАСИЛЮК провів концерт в школі ім. Чорновола. Музикант став на захист країни з перших днів повномасштабного вторгнення. До Южного завітав на запрошення волонтерів та військових. Сергій ВАСИЛЮК приїхав сам. Розповів, що хтось з його колег воює, хтось відновлюється після поранень. Соліст зараз перебуває у відрядженні по військовим частинам.

«Я в місті Южному побував вперше. Приємно здивований, що стільки людей тут знають і мої пісні, і класичні народні. Концерт цей незапланований, адже я у відрядженні, але радий для волонтерів заспівати. Це важливо для того, щоб тримати зв’язок між військом та тими, хто в першу чергу про нього піклується», – зауважив в інтерв’ю Сергій ВАСИЛЮК.

Музикант виконав композиції різних часів творчого шляху гурту. Слухачами стали поціновувачі творчості гурту «Тінь Сонця». Музикант отримав від публіки яскравий фідбек. Слухачі підспівували, ставили свої запитання музиканту, а наостанок маленькі глядачки виконали різдвяну колядку «Добрий вечір тобі, пане господарю…».

Наостанок Сергій ВАСИЛЮК підписав тубус від установки протитанкового ракетного комплексу «Фагот». Він стане черговим лотом на аукціоні для допомоги нашим Захисникам.