Збір коштів для 28-ї бригади: військовим терміново потрібен автомобіль

Ботнар Ірина

14:13 13.10.2022

Збір коштів на авто продовжується для 28-ї ОМБр. Військовим автомобіль потрібен терміново. Необхідна сума становить майже 3 тисячі євро. Наразі зібрано лише близько 3 тисяч гривень.

Військовий капелан Олександр ЧОКОВ 4 жовтня відкрив збір на авто для 28-ї бригади. До нього звернувся южненець, який з перших днів повномасштабної війни боронить Україну. Військовим необхідний пікап на Херсонський напрямок. Олександр ЧОКОВ повідомив нам, що наразі коштів надійшло вкрай мало. «Я вчора розмовляв з дружиною нашого військового, там коштів небагато зібрали – десь 2,5-3 тис. грн. Тому ми продовжуємо збір цей, десь ще два чи три тижні будемо збирати кошти, доки ми не назбираємо цю суму, яка нам потрібна. Постійні збори… Я можу зрозуміти людей, що може вже виснажилися, бо постійно-постійно ми збираємо кудись гроші. Надію ми не втрачаємо, ми віримо, що ми зберемо кошти, скільки нам потрібно і придбаємо класне авто для хлопців», – сказав Олександр ЧОКОВ.

Ми зателефонували до військового, який ініціював цей збір. Руслан знаходиться на Південній лінії фронту. Розповідає, щоб дати старт цьому збору, він та його побратими перерахували кошти на рахунок. Також в загальну суму заклали ще й вартість приладу нічного бачення. «Ми вирішили зробити свій внесок в цю справу. Щоб виїжджати на передову, підвозити провізію, боєкомплекти, в разі необхідності, евакуювати поранених. Цей автомобіль має бути надійний, щоб нас не підвів в потрібний момент. Нам головне, щоб автомобіль, по можливості, був з мінімальним пробігом, щоб був справний, без перепродажу, хто може на цьому заробляти. Так як в нас ротація та пересування проводиться в темну пору, нам ще необхідно придбати прилад нічного бачення», – розповів військовий Руслан.

Номер карти, куди можна перерахувати кошти на автівку для 28-ї ОМБр – 5168 7451 1611 3991 – Коваленко Анна Володимимирівна. Контактний номер телефону 0630453982 – Олександр ЧОКОВ.