Загартували дух і тіло: южненці долучилися до водохресних пірнань

14:12 20.01.2022

Свято Водохреща южненці відзначили 19 грудня масовими купаннями. Заходи проходили на міському пляжі та на базі відпочинку «Лагуна». За безпекою пильнували рятувальники, а поліцейські за громадським порядком.

В Южному місце для водохресного купання облаштували на центральному пляжі ближче до скал. Працівники КП «Южненське узбережжя» встановили дерев’яну доріжку до самої води. На міський пляж люди під’їжджали машинами, біля яких після купання перевдягалися. Зігрітися після крижаної води южненці могли в закладі місцевого підприємця на березі моря. Саме тут було облаштовано пункт обігріву. По обіді на южненський пляж прибули військові. До хрещенських пірнань долучилися бійці з 38-го зенітно-ракетного полку. За громадською безпекою під час хрещенських купань стежили працівники поліції. Надавати допомогу купальникам були готові рятувальні служби. З 8-ї до 14-ої години на пляжі чергував загін ДСНС.

Відзначили Водохреща і працівники порту «Южний». Для колективу підприємства та мешканців міста профспілковий комітет організував автобуси, які доставляли людей на базу відпочинку ДП «МТП «Южний». На портовиків очікувала святкова програма, облаштовані столи з гарячими напоями та булочками, виставка дитячих робіт. Перед пірнанням людей у море настоятель Церкви Божої Матері (с. Кошари) Отець Михаїл провів обряд освячення. Освятили також воду у пластикових пляшках, яку всі охочі могли забрати з собою.

На ДП «МТП «Южний» купання з нагоди Водохреща проводитимуть вдруге. Планують захід зробити традиційним.