З нагоди Дня міста відбулась церемонія «Життя заради Перемоги»

15:31 27.09.2022

В Южному відзначили 44-річницю заснування міста. 24 вересня відбулась урочиста церемонія «Життя заради Перемоги». Захід відбувся у палаці культури «Дружба» без залучення великої кількості учасників.

Цього року на сцені не було переможців та пишних нагород. Присутніх об’єднала спільна мета – подякувати тим хто намагається відвоювати наше вільне життя. Більшість військових не змогли особисто взяти участь у церемонії, їхні відзнаки та сертифікат на купівлю тепловізору відправляться на передову.

Слова подяки протягом усієї церемонії звучали сотні разів. Гості та ведучі дякували військовим, правоохоронцям, волонтерам, комунальникам, депутатам, спортсменам, вчителям, лікарям, зоозахисникам та просто жителям міста. Але найвідповідальніший момент настав перед десятком тих, хто відав своє життя у цій війні. 10 захисників Южненської громади відзначено нагородами «За заслуги перед містом», посмертно. Відзнаки отримали родини загиблих. Зал стоячи зустрів сім’ї Героїв: Віктора Кандалюка, Вадима Сапеску, Артема Костенко, Олексія Штепи, Олега Чаури, Олексія Луньова, Артура Чепури, Геннадія Тихонова, Олексія Дорошенка, Сергія Маріна.

Свій вклад в перемогу роблять усі незалежно від віку та статусу. Тож публіці були представлені юні помічники-волонтери, які з перших днів війни поряд з дорослими допомагали у зборі коштів, гуманітарної допомоги та працювали руками. Нагороди від спонсорів отримали 12-ти річна Яна Літвінова, учениця ЗЗСО ім. В. Чорновола Тетяна Приходько та 10-ти річна Катерина Кутинець. В рамках заходу з вітальним словом виступили чиновники з району та області. Урочистий захід творчо доповнили виступи колективів палацу культури.