Южненка Ольга БАРКОВА терміново потребує допомоги

Ботнар Ірина

Жителька Южного Ольга БАРКОВА бореться з раком шлунку ІІІ стадії. Хвороба не відступає вже понад півтора року. Родина вичерпала свої заощадження, тому зараз прийняла важке для себе рішення – звернутися за допомогою.

Чоловік Ольги Олег БАРКОВА розповів нашій знімальній групі, що після покращення аналізів, ситуація знову погіршилася. Жінці призначили нову форму лікування – таблетками «Лансурф».

«Оля вже пройшла 37 сеансів хіміотерапії, а також перенесла операцію з видалення метастатичної пухлини розміром 7х9 см. Досі ми обходилися власними силами, але вже вичерпали всі фінансові резерви. Зараз, шановні южненці, нам дуже потрібна ваша допомога. Попереду, як мінімум, ще 6 курсів пероральної хіміотерапії», – розповів Олег БАРКОВ.

У Фейсбук створено спільноту під назвою «Допоможіть Ользі Барковій». Сторінку веде донька БАРКОВИХ Вероніка. Зараз Ольга разом з донькою проживає в Одесі.

«Лікування дається їй дуже важко. Ні для кого не є секретом, що хіміотерапія б’є не тільки по раку, але і по всьому організму через що жити звичайним життям і вести побут, як раніше, просто неможливо. Зараз мама почуває себе дуже погано. Її мучать постійні болі в органах травлення, нудота, запаморочення, стрибки тиску, непритомність. Все це вимагає постійного контролю і найжахливіше те, що ти нічого не можеш з цим зробити. Це потрібно тільки перетерпіти. Але ми дуже віримо в те, що рак відступить, і всі ці муки були задля подальшого щасливого життя, тому ми просимо вас про допомогу заради того, щоб у моєї мами був шанс», – звертається Вероніка БАРКОВА. Номери карток для допомоги Ользі БАРКОВІЙ: карта «МОНОБАНК» – 4441 1144 5937 5463, карта «ПРИВАТБАНК» – 4149 4998 0625 0799. Використано фото з архіву родини БАРКОВИХ