Волонтери пригнали авто з Європи для воїнів на Миколаївському напрямку

17:15 20.09.2022

Позашляховик, куплений коштом южненців, відправився на передову. Волонтери знайшли пікап Mitsubishi L200 в Британії він вартував 200 тисяч гривень. Збір та покупка автомобіля зі специфічними характеристиками зайняли близько 10 діб розповідають волонтери. Тепер авто перефарбують та обладнають ракетно-пусковою установкою і відправлять на фронт.

Автомобіль своїм ходом подолав шлях від Великобританії до Польщі, далі через український кордон до Червонограду, звідти до Южного. Логістикою займались декілька волонтерських груп. Машина прибула повністю завантажена продуктовою, медичною та побутовою допомогою. Гуманітарний вантаж збирали вже на шляху до Южного. Волонтери приїхали до Южного зранку 16 вересня, а вже через пару годин військові погнали автомобіль на передову.

Не встигли волонтери розвантажити автівку, як втрапили в конфлікт. Місцевий мешканець зробив зауваження волонтерам, щодо авто яке ті зупинили на тротуарі. Бесіда переросла у скандал де чоловіки перейшли на емоції та особистості. Надалі ситуацію вирішувала поліція. Попри скандальний інцидент, волонтери розвантажили автомобіль та прибрали його з пішохідної зони, як і пропонували на початку конфлікту. Як зауважили обидві сторони, прикра ситуація була повністю вичерпана.