Військовий з Южного зазнав важкого поранення

13:25 03.11.2022Ботнар Ірина

Южненець отримав важке поранення на Донецькому напрямку. Віталій Салогуб під час виконання бойового завдання дістав перелом ноги у 7 місцях, опіки рук та обличчя. Про стан військового на своїх сторінках у соцмережах розповідають його рідні та звертаються за допомогою.

Рідна сестра військового Вікторія Макуха розповіла нашій знімальній групі, що перед початком повномасштабної війни Віталій Салогуб працював за кордоном, але після 24 лютого повернувся, аби стати на захист країни. Спершу стан військового лікарі оцінювали як вкрай тяжкий. «Брату трохи-трохи стає легше. В нього контузія, це вже не перша контузія. Починає відновлюватися слух, але дуже серйозні проблеми з ногою. Лікар ще не дає гарантії, що вдасться зберегти ногу. Йому вже видалили два пальці, бо вони не прижились. Стопа розтрощена, від коліна до низу – 7 відкритих переломів, рани дуже брудні», – сказала Вікторія МАКУХА.

Вікторія зауважила, що завдяки підтримці небайдужих людей, придбали апарат для біозварювання, комплект інструментів до нього та апарат Ілізарова. «Хочу подякувати всім, хто допоміг нам купити апарат, який зараз вже працює і не тільки моєму брату, а й іншим пораненим військовим рятує руки і ноги від ампутації. Лікарі борються, а ми надіємося, що з вашою допомогою, думаю, що ми впораємося», – додала сестра Віталія САЛОГУБА. Номери карток для допомоги військовому Віталію Салогубу. Приватбанк: 5169 3600 0750 4552 Монобанк: 5375 4141 1537 0834 (Вікторія Макуха) *Використано фото із соцмереж