В Южному ВПО отримали останні продуктові набори від «World Central Kitchen»

16:12 13.09.2022

Міжнародна організація «World Central Kitchen» завершила свою місію в Южному. Видача останньої партії продуктової гуманітарної допомоги відбулась 9 вересня. За продуктовими наборами з самого ранку вишикувалась черга з сотень людей.

Завершальна партія харчових наборів гуманітарної допомоги від американської благодійної організації налічувала 400 пакунків. Першочергово набори отримали ті хто тільки приїхав та зареєструвався в якості ВПО. Інші, аби отримати продукти, чекали з самого ранку у порядку живої черги. За увесь час роботи Волонтерського Штабу там вперше сталась така ситуація, кажуть волонтери.

Ця партія продуктової гуманітарної допомоги від міжнародної організації стала фінальною не тільки для южненського Штабу. Надалі «World Central Kitchen» зупиняє свою роботу у регіонах де не ведуться активні бойові дії, пояснюють в Штабі. За три місця співпраці з благодійним фондом в Южному роздали 5 700 продуктових наборів внутрішньо-переміщеним особам. Не дивлячись на призупинення видачі харчових наборів, інші види допомоги Штаб продовжує надавати.