В Южному відбулася зустріч переселенців з народними депутатами

19:26 30.11.2022

Переселенці з Миколаївщини в Южному зустрілись з народними депутатами. Ігор Копитін, Валентина Короленко та депутатка Миколаївської міськради Тетяна Домбровська 25 листопада провели прийом серед внутрішньо переміщених осіб.

В більшості миколаївці турбувались за покинуті домівки та можливості відбудувати пошкоджене майно. Люди залишали письмові звернення щодо соціального забезпечення та поточних питань гуманітарного характеру. Але одне питання для сіх стосувалось того, яка наразі обстановка в Миколаєві. Переселенці підняли питання налагодження зв’язку та доступу до інтернету в Южному. Люди які працюють віддалено турбуються через тривалу відсутність можливості доступу до всесвітньої мережі. Відвідувачка прийому Марина озвучила, що наразі в «Пунктах незламності» немає доступу до мережі. Депутат Копитін пообіцяв доставити в Южне автономну точку доступу «Старлінк».

В рамках прийому Ігор Копитін вперше виступив в Южному. Він зауважив, що збирається і надалі працювати на території Южненської громади, не тільки в питаннях переселенців, а і на звернення южненців. Найближчим часом нардеп анонсував запуск роботи громадської приймальні.