Три медалі чемпіонату світу: Юлія ШУЛЬЖЕНОК виборола золото, срібло та бронзу

Ботнар Ірина

11:47 06.10.2022

Южненка Юлія ШУЛЬЖЕНОК виборола золоту медаль чемпіонату світу з кікбоксингу WAKO. Дівчина тріумфувала у розділі «креативні форми зі зброєю». Крім цього, спортсменка здобула срібло у розділі «музичні форми зі зброєю», а також бронзу у розділі «музичні форми без зброї». Змагання тривають в італійському місті Єзоло.

Южненська спортсменка Юлія ШУЛЬЖЕНОК захищала синьо-жовті кольори на чемпіонаті світу серед кадетів та юніорів. Кікбоксерка здобула першу на цих змаганнях золоту нагороду для української збірної. Як розповіла нам тренерка Юлії Катерина ЧОРНА, завтра, 7 жовтня, у дівчини ще один фінальний старт – креативні форми без зброї. «Вразила Юля своїми палаючими очима та сильною енергетикою, на татамі відчувався її настрій, програма була виконана ідеально. Сьогодні, 6 жовтня, за підсумками музичних форм, конкуренція була в рази сильніша, учасників набагато більше, була сильна боротьба суперників, кожен наступав один одному на п'яти так би мовити. Коли вона піднімалася на п'єдестал, я відчувала неймовірну гордість за неї, тому що вона пройшла важкий шлях підготовки, морально було важко у зв'язку з подіями в нашій країні, вона заслужила на це золото чемпіонату світу! Мої емоції неможливо передати, сльози щастя і радості, мурашки по тілу, гордість перехоплювала дух», – поділилася тренерка Катерина ЧОРНА.
Чемпіонат світу з кікбоксингу WAKO серед дітей, кадетів та юніорів розпочався 30 вересня в Італії (м. Єзоло). До складу команди української збірної увійшли 57 спортсменів (17 кадетів та 40 юніорів). Южне на чемпіонаті світу представляють дві спортсменки – Юлія ШУЛЬЖЕНОК та Валерія ГУБАНОВ (поінт-файтинг). Фото зі сторінки Катерини ЧОРНОЇ