Реконструкція дороги: проїзд від площі вздовж ПК «Дружба» перекрили

10:26 06.12.2021

Ділянку дороги, від стели на площі до шістнадцятиповерхових будинків на проспекті Григорівського десанту, перекрили на час ремонтних робіт. Реконструкція проїзної частини розпочалася 23 жовтня. Будівельники мають розширити дорогу та облаштувати доріжки безпеки.

Реконструкція на ділянці дороги, від площі Перемоги до проспекту Григорівського десанту, передбачає не лише заміну асфальтного покриття. Будівельники мають розширити дорогу та створити місця для паркування автотранспорту. Крім того, вздовж парку «Кованих фігур» та буднику по вулиці Миру, 5 буде облаштовано доріжку безпеки для пішоходів.

Асфальтне покриття біля ПК «Дружба» та спортивної зали замінять на плитку. Реконструкція відбудеться на перехресті між будинками по проспекту Григорівського десанту, 19 та вулиці Миру,5.

Роботи проводить будівельна організація «Южбудкомпані». На разі термін проведення робіт в УКБ не називають. Не виключається, що реконструкція може пройти у два етапи. Перший етап буде тривати цього року, поки дозволятиме погода. Поновити реконструкцію планують весною 2022 року. На період перерви в роботах проїзну частину мають відкрити для руху транспорту.