«Пункти Незламності»: де в Южному можна зігрітися, коли ворог атакує енергосистему країни

18:41 25.11.2022Ботнар Ірина

Ворог вчергове здійснив масований ракетний удар. Повідомляють, що 23 листопада росія випустила по території України 70 ракет. Удари ворог наносив на об’єкти енергетичної інфраструктури. Понад 50 ракет були збиті системою ППО. Через «прильоти» аварійно зупинилося електропостачання в багатьох регіонах України.

В Одеській області понад 80% населених пунктів залишилися без електропостачання. Без світла, води та теплопостачання залишилося і Южне. Подати опалення та воду в місто вдалося вже 25 листопада. Проте відновити електроенергію не вдавалося протягом двох днів. В деяких мікрорайонах та будинках Южного на кілька днів поновлювали подачу електрики ввечері, 24 листопада. Проте станом на 25 листопада електропостачання в Южненській ОТГ відсутнє. Через аварійні відключення в країні облаштовують місця для обігріву людей. 24 листопада «Пункти Незламності» в місті пройшли своє перше випробування. Проінспектували пункти обігріву представники виконкому. Міський голова Володимир Новацький зазначив, що ці місця облаштовані генераторами, в приміщенні є можливість приготувати їжу та підзарядити гаджети.

Місця обігріву стали два заклади – ПК «Дружба» та СК «Олімп». Розгорнути пункти «Незламності» на повну потужність планують у разі надзвичайної ситуації. У період відсутності електропостачання в місті у Палаці культури можна підзарядити мобільні пристрої та вжити гарячих напоїв.