«Кікімори» та енергетичні суміші для військових. Терміново потрібні мішковина, інгредієнти та банки

Ботнар Ірина

12:32 07.10.2022

На виробництво «кікімор» й енергетичних сумішей для військових терміново потрібні матеріали та інгредієнти. Волонтери закликають мешканців громади долучитися до збору. Для виготовлення «кікімор» потрібна натуральна тканина, мішковина та в’язальні нитки.

Над виготовленням маскувальних костюмів для військових в одному із закладів міста працюють п’ятеро жінок. Як розповідає волонтерка Олена Ящук, кількість замовлень на «кікімори» збільшується. «Ми зіткнулися з проблемою, що рулони мішковини та нитки, які ми закупляли, закінчуються. Зараз нам потрібна мішковина та в’язальні нитки будь-якої якості. Вони мають бути коричневого, темно-зеленого, сірого та пісочно-бежевого кольорів», – зауважила Олена ЯЩУК.

Крім того, для приготування енергетичних сумішей у волонтерів також закінчилися інгредієнти. Необхідні мед, горіхи та насіння. «Ця суміш є дуже поживною. Ми маємо зворотній зв’язок з військовими, вони дуже просять нас робити ці суміші. Коли вони навіть відправляються на виїзди, хлопці беруть з собою і дуже задоволені. Також звертаємося до мамочок нашого міста: якщо ваші діти, вживають дитяче харчування, то ми з радістю приймемо баночки від них (150 мл) у нас на волонтерському пункті», – закцентувала Олена ЯЩУК.

Хто бажає допомогти з матеріалами для «кікімор» та інгредієнтами для сумішей, звертайтесь до волонтерського пункту «Соловейки» або до Олени Ящук у Фейсбук У статті використано фото зі сторінки Олени ЯЩУК

до Олени Ящук у Фейсбук
Анонс