Чемпіонат Южного з міні-футболу серед дорослих: визначилися переможець та призери змагань

13:27 16.09.2022

Чемпіон та призери чемпіонату Южного з міні-футболу серед дорослих визначилися. Вирішальні поєдинки турніру відбулися 14 вересня на майданчику по вул. Приморська, 11.

В матчі за ІІІ місце зустрілися ДП «МТП «Южний» та «Меркурій». Команда ДП «МТП «Южний» відкрила рахунок на 14 хвилині гри та розвинула свій успіх дуже швидко. Попри всі спроби «Меркурія» чинити опір, гравці порту впевнено контролювали ситуацію. Матч завершився з рахунком 9:2. ДП «МТП «Южний» – бронзовий призер чемпіонату міста. У фіналі зіграли «Пожежна охорона» та «Нептун». Колектив «Пожежної охорони» зумів відзначитись голом вже на 3-ій хвилині матчу, а свою вдалу серію в нападі продовжив вже у другому таймі. Команда реалізувала ще 4 атаки, пропустивши 1 м’яч з пенальті. Отже, 5:1, і команда «Пожежної охорони» святкує чемпіонство. Чемпіон та призери нагороджені кубками, а найкращі гравці турніру отримали індивідуальні відзнаки. Вже цими вихідними стартує турнір у форматі 8х8, де команди мірятимуться силами на великому полі.