108 захворівших на добу: Южне б'є рекорди захворюваності на COVID-19

10:23 05.12.2021

Медики відкривають оперативний пункт вакцинації. В приміщенні торгового центру 33 квадратних метри будуть працювати мобільні бригади. Таке рішення було прийнято у зв'язку з критичною ситуацією захворюваності на COVID-19. 18 вересня в Южному зафіксовано 108 випадків захворюваності на короновірус. В міській раді відбулася термінова нарада медиків та управлінців. Присутні розповіли про поточну ситуацію з захворюваністю в Южному. А також визначили оперативні карантинні заходи, які будуть впроваджені найближчим часом.

З початку жовтня медики Южного працюють в екстремальних умовах. Минулого тижня різко зросла кількість звернень до сімейних лікарів. Черги в поліклініці складаються з понад 80 пацієнтів щоденно. Ускладнюється ситуація і різким збільшенням бажаючих пройти вакцінацію. 18 жовтня мобільна бригада зробила 300 щеплень. Співробітники «Держпродспоживслужби» проводять рейди по місту. За порушення маскового режиму застосовують штрафні санкції. Ринки та інші заклади можуть працювати, але за певних умов. Всі працівники, підприємці та відвідувачі повинні мати сертифікати щеплення або негативний результат ПЛР-тестів.

Школи працюватимуть після канікул дистанційно з 5 до 11 класу. Виключення - учні початкових класів. Дитячі садочки працюватимуть у нормальному режимі. Органи місцевого самоврядування та ЦНАП працюватимуть в обмеженому режимі для відвідувачів. Щодо режиму роботи закладів культури та спорту – остаточне рішення ще не прийнято.

Мобільний пункт щеплення на базі торгового центру «33 квадратних метри» буде відкритий цієї суботи, 23 жовтня. Пройти вакцинацію зможуть всі бажаючі у порядку живої черги. Щеплення відбуватиметься двома вакцинами – CoronaVac та AstraZeneca. При собі потрібно мати паспорт.