Павло Семенович Плутенко

«40 років – 40 імен» створено та реалізовано в 2018 році з нагоди 40-ї річниці Южного. Ролики присвячені визначним мешканцям та діячам Южного. Павло Семенович Плутенко - заступник начальника порту «Южний» по кадрах і побуту, Почесний громадянин міста Южне.

Павло Плутенко з 1962 по 1972 рік працював в Одеському морському порту. В червні 1978 року був призначений в порт «Южний» на посаду заступника начальника з кадрів та побуту. Павло Плутенко був першим спеціалістом, якого зарахували до штату ДП МТП «Южний». Пройшов шлях від прийомо-здатчика до заступника начальника відділу кадрів порту. Павло Семенович Плутенко з 1982 року увійшов до міського депутатського корпусу і протягом двох десятиліть активно відстоював позицію громади Южного.

Павло Семенович Плутенко нагороджений знаком «Почесний працівник морського флоту». Указом Президента України Павлу Плутенку присвоєно почесне звання «Заслужений працівник транспорту України». Має звання «Почесний громадянин міста Южного».

Павло Плутенко помер у 2007 році.

Павло Плутенко: «Пам'ять про справи та подвиги наших героїв завжди в серцях наших людей. І слугує гарним прикладом для виховання майбутнього покоління».

Анонс