Костянтин Володимирович Кашперук

«40 років – 40 імен» створено та реалізовано в 2018 році з нагоди 40-ї річниці Южного. Ролики присвячені визначним мешканцям та діячам Южного. Костянтин Володимирович Кашперук - перший директор першої школи в Южному, Почесний громадянин м. Южне.

Костянтин Володимирович Кашперук - відмінник освіти, учитель-методист, «Ветеран праці». Костянтин Кашперук перший директор першої школи в Южному. Почесний громадянин м. Южне. Наприкінці 70-х років минулого століття зробив великий внесок у збереженні української мови в освітньому процесі міста.

Нагороджений орденом «Козацький хрест з мечами» за звитяжну працю у розбудові Української Соборної Держави, зробив видатний особистий внесок у відродженні історичних, патріотичних, господарських і культурних традицій українського козацтва. Нагороджений Патріархом Київським і всієї Русі-України Філаретом на знак «Благославення за щиру працю» на користь Святої Церкви Христової та храму Покрови Пресвятої Богородиці Южного.

Костянтин Кашперук помер у 2012 році.

Костянтин Кашперук: «Бути патріотами. Любити свою Батьківщину, любити своїх батьків,свою країну і цим жити. Матеріальне з собою не забереш на той світ, а пам'ять про себе і твої справи залишиться назавжди».

Анонс