22:34 24.05.2024
«Об’єктив» від 24.05.2024. Южненська громада попрощалася з Захисником України Андрієм Нігруцею. Траурна церемонія відбулася 24 травня біля пам’ятника Захисників Вітчизни. Військовий був командиром розвідувального відділення розвідувального взводу механізованого батальйону в/ч А0666, молодшим сержантом ЗСУ. Загинув Андрій 18 серпня 2022 року, біля населеного пункту Олександрівка Херсонської області, вважався зниклим безвісти. Віддати шану пам’яті Захиснику України прийшли побратими, рідні, управлінці, жителі міста.
Наш сайт використовує кукі