Костянтин Володимирович Кашперук

«40 років – 40 імен» створено та реалізовано в 2018 році з нагоди 40-ї річниці Южного. Ролики присвячені визначним мешканцям та діячам Южного. Костянтин Володимирович Кашперук - директор першої школи в Южному, почесний громадянин м. Южне.

Костянтин Володимирович Кашперук відмінник освіти (Посвідчення №17620. Наказ від 16.08.1990 року) учитель-методист (2001 року), ветеран праці (1984 рік). Нагороджений орденом «Козацький хрест з мечами» за звитяжну працю у розбудові Української Соборної Держави, видатний особистий внесок у відродженні історичних, патріотичних, господарських і культурних традицій українського козацтва. Нагороджений Патріархом Київським і всієї Русі-України Філаретом на знак «Благославення за щиру працю» на користь Святої Церкви Христової та храму Покрови Пресвятої Богородиці м. Южного, 6 травня 2004 р.

Костянтин Кашперук відмінник освіти (Посвідчення №17620. Наказ від 16.08.1990 року) учитель-методист (2001 року), ветеран праці (1984 рік). Нагороджений орденом «Козацький хрест з мечами» за звитяжну працю у розбудові Української Соборної Держави, видатний особистий внесок у відродженні історичних, патріотичних, господарських і культурних традицій українського козацтва. Нагороджений Патріархом Київським і всієї Русі-України Філаретом на знак «Благославення за щиру працю» на користь Святої Церкви Христової та храму Покрови Пресвятої Богородиці м. Южного, 6 травня 2004 р.

Костянтин Кашперук: «Бути патріотами. Любити свою Батьківщину, любити своїх батьків,свою країну і цим жити. Матеріальне з собою не забереш на той світ, а пам'ять про себе і твої справи залишиться назавжди».

на головну40 років – 40 імен
Анонс