Суббота, Апрель 17, 2021

Расписание кинотеатра

Рейтинг:   / 0
Расписание кинотеатра

Телегазета

Рейтинг:   / 0

ТРУДОУСТРОЙСТВО  БЕЖЕНЦЕВ

До уваги переселенців з Криму та Східних областей! Южненський міський центр зайнятості готовий сприяти вашому працевлаштуванню.

Якщо ви шукаєте роботу, зверніться до центру зайнятості. У державній службі зайнятості єдина база вакансій по всій Україні. Всі вакансії у вільному доступі. Реєстрація в центрі зайнятості проводиться незалежно від зареєстрованого місця вашого проживання або перебування.

Для реєстрації необхідно надати такі документи: паспорт громадянина України, ідентифікаційний номер, трудову книжку, документи про освіту, військовий квиток.

Звертатися за адресою: пр. Леніна, буд. 6. Телефони для довідок: 2-10-38, 3-01-37, 3-01-38.

 

*******************

 

НУЖНА ПОМОЩЬ

Шановні мешканці!

Допоможіть жительці нашого міста Ілоні!

У 2013 році їй поставили діагноз – хронічна ниркова недостатність. Після операції і до сьогоднішнього дня вона знаходиться на переториальному діалізі. Кожні 6 годин вона повинна робити процедури, які підтримують її організм. На даний час Ілоні необхідна поїздка у Київ до нефрологічного центру.  Лише там можуть врятувати їй нирки. Але це коштує дуже дорого. У родини немає необхідної суми.

Просимо Вашої матеріальної допомоги та підтримки!

Реквізити Приватбанку: 5168757272786155

Контактні телефони: 0630448659, 0676993915.

Заздалегідь дякуємо усім, хто залишився небайдужим до біди Ілони!

 

 

Терміново потрібен продавець продовольчих товарів.

Звертатися за телефонами: 067 79 05 375, 093 56 25 929

 

 

 **********************

 

ДЕНЬ ФЛАГА

 Шановні мешканці та гості міста! Виконком Южненської міської ради запрошує Вас взяти участь у святкуванні Дня Державного Прапора України. Чекаємо Вас 23 серпня, у суботу, на проспекті Леніна о 9:15 ранку. При собі мати Державний Прапор та добрий настрій.

 

 


**********************

Управління праці (опікуни)

 

  До уваги опікунів та піклувальників над повнолітніми недієздатними особами та особами, дієздатність яких обмежена.

             Опікунська рада виконавчого комітету Южненської міської ради з питань соціально-правового захисту недієздатних та обмежено дієздатних громадян звертається з проханням до опікунів та піклувальників над повнолітніми недієздатними особами та особами, дієздатність яких обмежена, надати звіт до управління праці та соціального захисту населення Южненської міської ради Одеської області, в термін до 01.09.2014 року про здійснення опіки та піклування за 2013 рік.

         Одночасно нагадуємо, що до повноважень Опікунської ради відноситься вирішення наступних питань:

  1. Розгляд питань, що стосуються особистих немайнових і майнових прав та інтересів осіб, яких рішенням суду визнано недієздатними (обмежено дієздатними) і за станом  здоров’я не можуть самостійно здійснювати свої права  і виконувати обов’язки.
  2. Встановлення і припинення опіки та піклування.
  3. Здійснення нагляду за діяльністю опікунів та піклувальників.
  4. Розгляд скарг на дії опікунів піклувальників.
  5. Встановлення опіки над майном у передбачених законом випадках.
  6. Оформлення належних документів щодо особи підопічного та щодо майна, над яким встановлюється опіка.
  7. Здійснення обліку та видача посвідчень опікунів піклувальників.
  8. Здійснення іншої діяльності щодо забезпечення прав та інтересів фізичних осіб, які потребують опіки та піклування.
  9. На засіданнях Опікунської ради, для надання допомоги органам опіки та піклування, можуть бути розглянуті інші питання, віднесені законодавством до компетенції органів опіки та піклування.

         Отже, за більш детальною інформацією просимо звертатися до Управління праці та соціального захисту населення, до секретаря Опікунської ради, за адресою: м.Южне, пр-т.Леніна, 26 каб. № 9-А, з понеділка по четвер з 9.00 до 18.00 годин, п’ятниця з 9.00 до 17.00 годин, обідня перерва з 13.00 до 14.00 годин, контактний телефон 2-43-97.

 

 

**********************

АКЦІЯ ЗБЕРИ ПОРТФЕЛЬ

Южненський міський центр для сім’ї, дітей та молоді ініціює проведення акції «Збери портфель школярику».

1 вересня – свято для всіх дітей нашого міста. Але деяким в цей день буде бракувати найнеобхіднішого. Діти з малозабезпечених сімей не зможуть зібратися до школи належним чином. Їм потрібні і ручки, і олівці, і зошити, і портфелики.

Просимо проявити великодушність, допомогти ближнім, які поряд з вами! Не залишайтеся байдужими до дітей, що так чекають свята. Допоможіть нашим школярикам зібратися до школи!»

          У магазинах нашого міста будить стояти кошики для збору канцтоварів. Чекаємо Вас за адресами:

магазин «Мышкин дом» - вул. Хімків, 14/4

магазин «Мозаика» - пр-т Леніна, 22

магазин «Марія +» - вул. Хіміків, 4

магазин «Марія +» - пр-т Григоріївського десанту, 28

магазин «Абевегедейка» - на базарі(навпроти рибного ряду)

 

 

 

Указ “О частичной мобилизации” в Одесской области

Рейтинг:   / 1

 

На основании Указа Президента Украины от 21 июля 2014 года “О частичной мобилизации” в Одесской области начался призыв военнообязанных в Вооруженные Силы Украины по мобилизации.

Безкоштовне миттєве експрес-тестування на гепатит С

Рейтинг:   / 0

Шановні мешканці міста Южне. З 21 по 28 липня с 12.30 до 14.00 за підтримки громадських організацій«Молодіжний центр розвитку» та «Медична правда», напередодні 28 липня – Всесвітнього дня боротьби з гепатитами, кожен мешканець міста може пройти безкоштовне миттєве експрес-тестування на гепатит С в «Кабінеті довіри» Южненської поліклініки. Вся інформація стосовно тестування є конфіденційною і охороняється Законом.

УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

Рейтинг:   / 0

Благотворительный фонд «Любимый город»

Рейтинг:   / 3

Благотворительный фонд «Любимый город» проводит мероприятия по сбору помощи беженцам из Луганской и Донецкой областей: поиск семей, готовых приютить пострадавших из восточных регионов, жилья, предметов быта, средства личной гигиены, продуктов питания длительного хранения.

Сделать денежное пожертвование вы сможете на специальный счёт:


Банк – АТ «ИМЕКСБАНК», г.Одесса
МФО -328384
Код ОКПО 37262946
Счёт получателя 26001105086001
Получатель – благотворительный фонд «Любимый город»

адрес: г.Южный, ул.Ленина, д. 19/3, каб. 211

тел.: 0634007184, 0934496277

Міліція відкрила "гарячі лінії"

Рейтинг:   / 2

Міліція відкрила "гарячі лінії" для повідомлень громадян

 

Шановні громадяни!

 

Органами внутрішніх справ Одещини постійно вживаються заходи, спрямовані на забезпечення стабільності та спокою в регіоні, особистої безпеки громадян.

Однак, якісне проведення цих заходів не можливе також і без всебічної підтримки та допомоги грмадськості.

Міліція звертається до всіх небайдужих громадян з проханням повідомляти будь-яку інформацію, що стосується пересування невстановленної техніки та груп людей, винаймання житла чи тимчасового поселення незнайомих осіб, що ведуть прихований образ життя та викликають у Вас підозри. Ми оперативно реагуватимемо на Ваші повідомлення щодо виявлення підозрілих предметів в місцях роботи, проживання чи массового скупчення людей.

Для цього у головному управлінні МВС України в Одеській області в цілодобовому режим працюють "гарячі лінії":

- (048) 779-40-62 - Чергова частина ГУМВС,

- (048) 779-45-09 - Оперативний штаб ГУМВС,

- 102

Кожне ваше повідомлення буде ретельно перевірено та вжито відповідних заходів реагування.

 

Відділ зв'язків з громадскістю ГУМВС України в Одеській області

ГЕПАТИТ С

Рейтинг:   / 0

ВІДСУТНІСТЬ ДОСТАТНЬОГО ФІНАНСУВАННЯ - ПРЯМА ЗАГРОЗА ДЛЯ ЖИТТЯ ХВОРИХ НА ГЕПАТИТ С


Тисячі мешканців Одеської області, хворих на вірусний гепатит С (ВГС), потребують допомоги від держави на лікування.
Нещодавно прийнята Державна цільова програма протидії вірусним гепатитам передбачає фінансування на придбання медичних препаратів для хворих на ВГС на рівні 65 млн. дол. США до кінця 2015 року. Також програмою передбачається залучення додаткового фінансування з обласних бюджетів.
За даними ВООЗ Україна посідає перше місце в Європі за темпами поширення інфекції. За даними експертів, гепатитом С інфіковано більше 3% громадян, що становить більше 1 млн. осіб. Невтішні результати підтвердилися під час проведення дослідження, ініційованого Міжнародним Альянсом з ВІЛ/СНІД в Україні (Альянс-Україна) наприкінці липня 2013 року. За допомогою «швидких тестів» медпрацівниками було протестовано 1422 людини в 30 містах країни. Гепатит С було виявлено у 13% протестованих.


За результатами дослідження, проведеного Альянсом-Україна в 2012-2013 роках, в Одеській області ВГС інфіковано 15% населення.

Разом з цим, актуальною проблемою залишається доступ до лікування гепатиту С для представників найбільш уразливих груп населення, які не можуть розраховувати на підтримку з боку держави. Зважаючи на це, в жовтні 2013 року, за підтримки Глобального Фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, Альянсу-Україна вдалося розпочати лікування для перших із 100 хворих. Це лікування стало можливим завдяки угоді з одним із провідних виробників лікарських засобів про зменшення ціни за один стандартний курс лікування – з 13200 до 5000 доларів США. Саме тому важливо встановлювати квоти на лікування для уразливих груп в обласні програми, а також закуповувати препарати для лікування ВГС за ціною, зниженою Альянсом-Україна у 2,5 рази. Знижена ціна дозволить у майбутньому збільшити кількість пацієнтів, які будуть мати можливість отримати довгоочікуване лікування. В той же час, згідно наказу МОЗ України від 10.12.2013 за №№ 1069 та 1070, на Одеську область були розподілені для інфекційних лікарень та інфекційних відділень багатопрофільних лікарняних закладів для лікування хворих на вірусний гепатит В лікарські засоби (Пегферон, Пегінтрон, Тенохоп, Зеффікс), закуплені за кошти державного бюджету на суму 283235,76 грн. та для лікування хворих на гепатит С лікарські засоби (Пегферон, Пегінтрон, Ребетол, Копегус), закуплені за кошти державного бюджету на суму 387685,02 грн.
Спільні зусилля Альянсу-Україна, представників державних структур та активістів з питань розширення доступу до лікування ВГС в рамках всеукраїнської кампанії «Вимагаємо лікування!» вже сприяли затвердженню Державної та обласних програм з протидії поширенню гепатиту С, частковому виділенню коштів з державного бюджету та бюджетів Полтавської, Сумської, Житомирської, Хмельницької, Закарпатської, Тернопільської, Вінницької областей, а також з бюджетів міст Харків та Севастополь. Але реальна потреба у лікуванні значно вища, - на сьогоднішній день лише у цих регіонах в черзі на лікування перебуває близько 16 000 осіб, тому збільшення виділення бюджетного фінансування усіх рівнів є життєво необхідним.


#####
Альянс-Україна спільно з партнерськими організаціями (в Одеській області це - ГО «Молодіжний центр розвитку», ГО «Медична правда» та інші) здійснює адвокацію збільшення доступу до лікування ВГС з 2011 року в рамках всеукраїнської кампанії «Вимагаємо лікування!». Головна мета кампанії, що реалізується за підтримки МФ «Відродження» та Levis Strauss Foundation – підвищення рівня обізнаності загального населення щодо ВГС; розробка та затвердження державної та обласних програм профілактики та лікування вірусних гепатитів; виділення коштів з державних та місцевих бюджетів на лікування; створення і впровадження механізму збору даних щодо рівня інфікування, та оприлюднення достовірної статистики; включення уразливих груп до програм профілактики та лікування вірусних гепатитів; об’єднання зусиль громадського сектору та державних структур щодо протидії епідемії ВГС; зниження ціни на діагностику та лікування ВГС.


Контактна особа:
Талалаєв Костянтин Олександрович,
Голова правління Громадської організації «Медична правда»,
Голова комітету з охорони здоров’я КРКБГО при Одеському міському голові
Тел.+380505025333

До відома мешканців Южного!

Рейтинг:   / 0

До відома мешканців Южного!

28-го січня в Южному виїзний прийом громадян з питань, які відносяться до компетенції органів юстиції та з питань роз’яснення законодавства проводить начальник Головного управління юстиції в Одеській області Продіус Костянтин Васильович.

Початок роботи о 10-ій годині у приміщенні Юженського міського управління юстиції за адресою: проспект Леніна, буд. 7.

Попередній запис громадян на прийом проводиться за адресою: проспект Леніна, буд. 7 або за телефоном 2-25-76.

Южненська міська рада

Рейтинг:   / 1

Южненська міська рада з 17-го грудня продовжує конкурс на заміщення вакантної посади:
-  адміністратора Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Южненської міської ради.


Вимоги до кандидатів:


-    громадянство України;
-    навички роботи з комп’ютером;
-    вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра;
-    вільне володіння українською мовою.
Документи приймаються протягом 30 календарних днів із дня оголошення конкурсу за адресою: м. Южне, проспект Григорівського Десанту, 26-а, каб. 111.


Довідки телефоном 2-28-44.


Сейчас на сайте

Сейчас 62 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте